Ekologie v dopravě je pro naši společnost hlavní prioritou.

Představení

Vítáme Vás na stránkách společnosti Charles Bridge Prague a.s.

Společnost Charles Bridge Prague a.s. byla založena roku 1995 jako spediční firma. Vhodná kombinace odborných a obchodních zkušeností všech našich zaměstnanců, umožnila vybudovat prosperující firmu se silným know how, stále se rozšiřujícím vozovým parkem a spokojenými zákazníky.

Přeprava pro nás představuje stálou výzvu, ať už se jedná o spolupráci krátkodobou či dlouhodobou, vždy je pro nás hlavním cílem splnění všech požadavků klienta. Neustálá kontrola, optimalizace a interoperabilita je pro nás samozřejmostí.

Charles Bridge Prague a. s. může nabídnout rozličné služby a splnit tak sebenáročnější požadavky klienta. V napojení na globální partnery se naše působení nevztahuje pouze na dopravu silniční, ale také na dopravu železniční a zaoceánskou, kde Vám nabízíme volbu přepravy od jednoduchých zásilek po průmyslové celky. Mimo přepravy nabízíme také možnost využití našich skladů, zajištění veškerých celních služeb a dalších potřebných úkonů vedoucích k větší efektivitě logistických procesů.